top of page

Oferta jesienno-zimowa

monstera-deliciosa-leafes-EW2BFTD_edited

Masaż gorącą czekoladą

b33f46e2-619b-46f4-a29b-ef6a970163d4.jpg

Wyjątkowe przeżycie, jakim jest masaż czekoladą. Dobroczynne działanie kakao znane jest od lat. To między innymi: nawilżenie, natłuszczenie, regeneracja, ale przede wszystkim czekolada odprężenie i relaks. Zapach czekolady zawładnie gabinetem, a żeby dopełnić całości, do picia również zaserwujemy gorącą czekoladę. W czas usługi wliczony jest prysznic po wykonaniu masażu.

1 godz. 30 min

 

290 PLN

Masaż klasyczny ciepłym olejem lub masłem SHEA

Ujęcia z salonu masażu przedstawiające różne zabiegi i relaksującą atmosferę dla klientów.
monstera-deliciosa-leafes-EW2BFTD_edited

Masaż klasyczny całego ciała to jeden z najbardziej popularnych masaży — czarodziejski, magiczny, pachnący. W zależności od upodobań naszych Gości, masaż możemy wykonać delikatnie lub mocniej - ponieważ każdy z nas inaczej postrzega relaks. W każdym wypadku bez względu na to, czy będzie on mocniejszy czy delikatny, wykonujemy go w specjalnie zaaranżowanym gabinecie, w półmroku, w blasku świec, przy dźwiękach specjalnie dobranej muzyki. Celem masażu relaksacyjnego jest usunięcie napięć mięśniowych oraz wyciszenie – to istna uczta zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Masło Shea to drogocenny kosmetyk dla urody i zdrowia. Od tysiącleci ceniony za swoje właściwości pielęgnacyjne i lecznicze. Pozyskiwany z orzechów drzewa masłowego, które rośnie na ziemiach środkowej Afryki. Masło Shea jest panaceum na wszelkie dolegliwości skórne. Leczy blizny, rozstępy, podrażnienia oraz zapewnia długookresowe nawilżenie i odżywienie nawet najgłębszych warstw skóry. Składniki

w postaci witamin A, E, F i mnóstwa wielu zbawiennych kwasów wzmacniają i odbudowują naskórek oraz odnawiają warstwę lipidową. Olejki mają doskonałe właściwości nawilżające, ujędrniające skórę, a ich cenne właściwości regenerują zmęczone tkanki, pomagając przywrócić skórze jędrność, zmniejszyć blizny i dostarczyć potrzebnych witamin. Dostępne w różnych wariantach zapachowych do wybrania w salonie.

1 godz.

 

190 PLN

1 godz. 30 min

 

240 PLN

bottom of page