top of page

Masaż MIX dla dwojga

1 godz.

 

cena: zmienna

1 godz. 30 min

 

cena: zmienna

Ujęcia z salonu masażu przedstawiające różne zabiegi i relaksującą atmosferę dla klientów.

Masaż we dwoje to okazja, aby spędzić razem przyjemne chwile. Zabieg wykonywany jest w tym samym pomieszczeniu i czasie, dlatego podczas jego trwania można swobodnie wymieniać się odczuciami. Masaż to doskonały pomysł na prezent w dniu rocznicy, urodzin, Walentynek, wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, randki lub pomysł na wspólne spędzenie czasu.

 

Jaki masaż dla dwojga wybrać?

Technik masażu ciała jest bardzo wiele. Różnią się one między sobą sposobem wykonania, rodzajem użytych akcesoriów lub kosmetyków, a także konkretnym wpływem na ciało i skórę. Do najpopularniejszych zabiegów dla dwojga należą:

  • Masaż klasyczny – Celem masażu klasycznego jest ogólna poprawa stanu psychosomatycznego osoby masowanej. Masaż klasyczny ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim masaż klasyczny wpływa bardzo korzystnie na układ krwionośny oraz limfatyczny. Jest też dobrym sposobem zarówno na pobudzenie, jak i na odprężenie, ponieważ bezpośrednio oddziałuje na układ nerwowy. Pozytywnie wpływa na ludzką psychikę poprzez zwiększenie wydzielania serotoniny, a także na skórę, która w wyniku tej techniki staje się bardziej jędrna. Regularne korzystanie z masażu klasycznego wzmacnia układ odpornościowy i naturalne siły samoregulacji organizmu.

  • Masaż gorącą czekoladą – wykorzystuje cenne kosmetyczne właściwości tego słodkiego przysmaku. Ekstrakt z kakaowca jest bogatym źródłem flawonoidów o działaniu przeciwstarzeniowym, kwasu linolowego o właściwościach regeneracyjnych czy kofeiny redukującej tkankę tłuszczową i pomagającej walczyć z cellulitem. Dodatkowo czekoladowy masaż dla dwojga to wyjątkowo przyjemne doznanie, nie tylko dla miłośników słodkości, ale wszystkich chcących się zrelaksować, a jednocześnie zadbać o wygląd skóry. 

  • Masaż z peelingiem – to 90-minutowy masaż połączony z peelingiem. To bez wątpienia podstawowy zabieg pielęgnacyjny ciała i tak naprawdę nie może zostać pominięty w całym tym procesie. Jest to czynność, którą każda z nas powinna wykonywać rutynowo     i profilaktycznie. Zabiegi peelingu naturalnego to sprawdzony sposób na odmłodzenie, ujędrnienie skóry, ale także dobry pomysł na walkę z rozstępami oraz cellulitem. 

  • Masaż relaksacyjny eGo –  to 90–minutowy rytuał. Wykonujemy go przy akompaniamencie specjalnie dobranej muzyki, rozgrzewającym blasku świec oraz aromaterapii. Dzięki temu masaż ten jest niesamowitą rozkoszą dla zmysłów. Obejmuje masaż całego ciała. Kombinacja wielu technik w połączeniu z gorącymi kamieniami przyniesie odprężenie i zniweluje napięcia mięśniowe. Przeznaczony dla każdego kto pragnie uciec od trudów dnia codziennego i zatracić się w spokoju, który zapewnimy. 

  • Rytuał grzanym winem – to sposób na relaks i głębokie odprężenie oraz pielęgnację skóry, zwłaszcza przesuszonej, z cellulitem i pozbawionej jędrności. Do wykonania rytuału wykorzystuje się peeling oraz olejek o zapachu grzanego wina, który wypełni całe pomieszczenie. Podajemy również grzane wino alkoholowe lub bezalkoholowe do picia podczas wizyty.

Jak przygotować się do masażu?

Przed udaniem się na sesję masażu nie trzeba specjalnych przygotowań. Warto jednak pamiętać o tym, by przynajmniej 1,5 godziny przed nie spożywać dużych oraz ciężkostrawnych posiłków. 

bottom of page