top of page

Masaż Kassaji

1 godz.

 

220 PLN

Ujęcia z salonu masażu przedstawiające różne zabiegi i relaksującą atmosferę dla klientów.

Kassaji to japońska technika masażu twarzy naturanym kamieniem wulkaniczny. Masaż doskonale drenuje, rozluźnia napięte mięśnie i koi układ nerwowy. Pięknie, a zarazem subtelnie modeluje, liftinguje i poprawia owal twarzy. Eterycznie podkreśla rysy i wysmukla twarz. Nadaje twarzy świeżości, promienności i blasku. Pozwala się naprawdę głęboko odpreżyć. Delikatnie złuszcza martwy naskórek, silnie i naturalnie nawilża.

 

Na czym polega masaż Kassaji?

W trakcie tego masażu terapeutka posługuje się wulkanicznym kamieniem Kassa. Przede wszystkim stymuluje układ limfatyczny i genialnie drenuje. Masowana jest twarz, okolice oczu, przednia część głowy, kark, boki szyi aż do obojczyków. Kamień stosowany do masażu, kładzie się na klatce piersiowej masowanego, tak aby nabrał temperatury jego ciała. Jest przyjemnie ciepły i niezwykle gładki. Jest to w 100% naturalny zabieg regeneracyjny, który nie omija obszaru głowy. Świetnie uzupełnia inne masaże i zabiegi. To wszystko składa się na idealną bazę dla pieknego wyglądu każdego dnia. Pracując na wielu poziomach możemy wydobyć i pobudzić procesy regeneracyjne swojego organizmu.​

Komu polecany jest masaż Kassaji?

Jest proponowany osobom, które mają problem z krążeniem i przepływem limy, obrzękami pod oczami, na twarzy i dekolcie. Działa przeciwstarzeniowo więc jest doskonałą profilaktyką przeciwstarzeniową już od 25 roku życia. Kassaji to masaż dla osób, które nie lubią mocnych, intensywnych zabiegów.Ten masaż łączy niezwykłą delikatność ze skutecznością. Może być wykonywany nawet na wrażliwej skórze. Drenuje a jednocześnie doskonale relaksuje. Można na nim usnąć i obudzić się młodszym o kilka lat!

Jakie są korzyści?

  • zredukuje obrzęki powstałe w wyniku zmęczenia, stresu i zatrzymywania się wody

  • doprowadzi do przekrwienia, dotlenienia i odżywienia tkanek

  • zadziała jak skuteczny peeling, dzięki strukturze kamienia 

  • wymodeluje i zaznaczy rysy twarzy

  • zredukcje napięcia mięśni twarzy

  • zredukcje zmarszczki

  • relaks i odprężenie

  • organiczne i oryginalne japońskie kremy pozwalają maksymalnie nawilżyć skórę

Efekty masażu są widoczne już po pierwszym razie ale żeby utrzymać je na dłużej, działać profilaktycznie i długofalowo należy wykonywać je regularnie, według wskazówek masażystki.

Podstawowa różnica między Kassaji a Kobido czy Japońskim Liftingiem polega na intensywności nacisku. Kassaji jest najdelikatniejszy, przyjemny i bardzo relaksujący. Ma jednak najsilniejsze działanie drenujące i pozwala najszybciej pozbyć się opuchnięć pod oczami i obrzęków. Jest idealny dla osób, które wolą subtelniejsze techniki, mają wrażliwą skórę i lubią odprężyć się podczas masażu.

Dodatkowe informacje:

  • po masażu włosy będą naolejowane, ponieważ masujemy również skórę głowy

bottom of page