top of page

Masaż z peelingiem ciała

1 godz. 30 min

 

200 PLN

Ujęcia z salonu masażu przedstawiające różne zabiegi i relaksującą atmosferę dla klientów.

Peeling to bez wątpienia podstawowy zabieg pielęgnacyjny ciała i tak naprawdę nie może zostać pominięty w całym tym procesie. Jest to czynność, którą każda z nas powinna wykonywać rutynowo i profilaktycznie. Zabiegi peelingu naturalnego to sprawdzony sposób na odmłodzenie, ujędrnienie skóry, ale także dobry pomysł na walkę z rozstępami oraz cellulitem. 

 

Komu jest polecany masaż z peelingiem?

Podstawową funkcją peelingu jest złuszczenie naskórka na powierzchni ciała. Usunięcie zanieczyszczonej warstwy martwego naskórka poprzez jej złuszczenie niesie za sobą ogrom dodatkowych korzyści. Ma to na celu oczyszczenie skóry oraz przygotowanie jej na przyjęcie drogocennych składników aktywnych z produktów do pielęgnacji ciała. Piękna, gładka i zadbana skóra, to jeden z istotnych elementów składających się na poczucie atrakcyjności i pewność siebie. Nie zapomnijmy również o tym, że rutynowo wykonywany peeling z wykorzystaniem naturalnych składników stanowi fundament zdrowej skóry. 

 

Przebieg masażu:

Podczas masażu z peelingiem masażysta rozprowadza peeling, a następnie obmywa ciało gorącymi kompresami. Po oczyszczeniu skóry wykonuje masaż powolnymi i płynnymi ruchami głównie głaskania i rozcierania. W zależności od upodobań naszych Gości masaż możemy wykonać delikatnie lub mocniej - ponieważ każdy z nas inaczej postrzega relaks. To relaksacyjny masaż, który odpręża mięśnie i odżywia skórę. Niezwykle istotna jest tu także atmosfera, która pozwala oddalić się od trosk codzienności – muzyka relaksacyjna, nastrojowe światło świec oraz harmonijny wystrój.    

 

Jakie są korzyści?

  • poprawa mikrocyrkulacji krwi, animacja skóry do produkcji nowych komórek, przemiany materii i detoksykacji organizmu

  • głębokie oczyszczenie i odświeżenie skóry – usunięcie zanieczyszczeń i martwych komórek naskórka

  • odblokowanie ujścia gruczołów potowych i łojowych – zahamowanie powstawania zaskórniaków, oczyszczenie porów, wsparcie w leczeniu skóry łojotokowej, ze zmianami potrądzikowymi (blizny, przebarwienia, zaburzenia rogowacenia)

  • wzmocnienie tkanki i struktury skóry

  • zapobieganie wrastaniu włosków i powstawaniu stanów zapalnych

  • poprawa stanu suchej skóry – regulacja gospodarki wodnej

  • poprawa kolorytu skóry – rozjaśnienie przebarwień i eliminacja drobnych niedoskonałości

  • przeciwdziałanie starzeniu się skóry – redukcja (spłycenie) drobnych zmarszczek, ujędrnienie skóry, usuwanie efektów fotostarzenia się

  • element kuracji antycellulitowej – lepsza wchłanialność substancji aktywnych zawartych w kosmetykach antycellulitowych

  • działanie odprężające i głęboko relaksujące – eliminacja nadmiaru napięć i stresów, rozluźnienie

Jak przygotować się do masażu z peelingiem?

Przed udaniem się na sesję masażu nie trzeba specjalnych przygotowań. Warto jednak pamiętać o tym, by przynajmniej 1,5 godziny przed nie spożywać dużych oraz ciężkostrawnych posiłków. 

bottom of page