top of page

Masaż relaksacyjny olejkiem lub masłem SHEA

1 godz.

190 PLN

1 godz. 30 min.

240 PLN

Ujęcia z salonu masażu przedstawiające różne zabiegi i relaksującą atmosferę dla klientów.

Masaż relaksacyjny naturalnie redukuje skutki stresu i zmęczenia w organizmie, przynosząc odprężenie dla ciała i umysłu. Jest bardzo przyjemny i zarazem bezpieczny, dlatego to idealny zabieg (i pomysł na prezent) dla każdego. 

 

Komu polecany jest masaż relaksacyjny?

Masaż relaksacyjny jest zalecany osobom będącym pod wpływem chronicznego stresu (kto nie jest, proszę się zgłosić 🙂 ), tym, którym życie narzuca szybkie tempo. Skutecznie poprawia samopoczucie osobom szukającym chwili wyciszenia i odpoczynku. Czas masażu to czas ucieczki od presji, obowiązków i problemów. Idealny dla wszystkich, którzy chcą zwolnić tempo, nabrać dystansu, wyciszyć się i podarować swojemu ciału odrobinę biernej przyjemności. Jest to także świetny pomysł na prezent dla osób, które same nie mają czasu lub nawyku takiej formy dbania o siebie.

Kiedy wybrać masaż relaksacyjny?

Masaż relaksacyjny zażywany systematyczne skutecznie wycisza i stymuluje przepływ energii w organizmie. Pomaga zadbać o równowagę ciała i umysłu lub zapobiec jej utracie. Poprawia samopoczucie w przypadku długotrwałego stresu czy depresji sezonowej. Masaż relaksacyjny obniża napięcie nerwowe, likwiduje sztywność mięśni, pogłębia oddech, usprawnia krążenie, pozwala ukoić zmysły, ułatwia zasypianie, wyzwala kreatywność

i podnosi poziom endorfin we krwi, przez co może działać przeciwbólowo i rozweselająco.

Przebieg masażu:

Masaż relaksacyjny całego ciała to jeden z najbardziej popularnych masaży - czarodziejski, magiczny, pachnący. Masażysta wykonuje powoli i płynnie delikatne symetryczne ruchy głównie głaskania i rozcierania. Najlepsze efekty daje masaż całościowy, czyli obejmujący całe ciało. W zależności od upodobań naszych Gości masaż możemy wykonać delikatnie lub mocniej - ponieważ każdy z nas inaczej postrzega relaks. Niezwykle istotna jest tu także atmosfera, która pozwala oddalić się od trosk codzienności – muzyka relaksacyjna, nastrojowe światło świec oraz harmonijny wystrój. Celem masażu relaksacyjnego jest usunięcie napięć mięśniowych oraz wyciszenie – to istna uczta zarówno dla ciała, jak i dla ducha.

 

Masło Shea to drogocenny kosmetyk dla urody i zdrowia. Od tysiącleci ceniony za swoje właściwości pielęgnacyjne i lecznicze. Pozyskiwany z orzechów drzewa masłowego, które rośnie na ziemiach środkowej Afryki. Masło Shea jest panaceum na wszelkie dolegliwości skórne. Leczy blizny, rozstępy, podrażnienia oraz zapewnia długookresowe nawilżenie i odżywienie nawet najgłębszych warstw skóry. Składniki w postaci witamin A, E, F i wielu zbawiennych kwasów wzmacniają i odbudowują naskórek oraz odnawiają warstwę lipidową. 

Olejki BIO, których używamy mają doskonałe właściwości nawilżające, ujędrniające skórę, 

a ich cenne właściwości regenerują zmęczone tkanki, pomagając przywrócić skórze jędrność, zmniejszyć blizny i dostarczyć potrzebnych witamin. Dostępne w różnych wariantach zapachowych do wybrania w salonie. W ciągu 1 godziny wymasujemy całe ciało, a podczas 1,5 godziny dodatkowo przeznaczymy czas na rozmasowanie bolących i spiętych mięśni.

 

Jakie są korzyści?

 • normalizacja napięcia mięśniowego

 • podniesienie progu bólowego

 • głębokie odprężenie

 • wyciszenie i ukojenie zmysłów

 • usuwanie toksyn

 • pogłębienie oddechu

 • poprawa nastroju

 • gładka i jędrna skóra

 • poprawa koncentracji

 • wzrost kreatywności

 • lepsze radzenie sobie z emocjami

 • lepsza świadomość swojego ciała i zdrowia

 • uczucie wewnętrznej równowagi

 • poprawa przypływu energii
   

Jak przygotować się do masażu relaksacyjnego?

Przed udaniem się na sesję masażu nie trzeba specjalnych przygotowań. Warto jednak pamiętać o tym, by przynajmniej 1,5 godziny przed nie spożywać dużych oraz ciężkostrawnych posiłków. 

bottom of page