top of page

Masaż ciepłą czekoladą dla dwojga

1 godz. 30 min

 

490 PLN

Ujęcia z salonu masażu przedstawiające różne zabiegi i relaksującą atmosferę dla klientów.

Masaż czekoladą dla dwojga to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Zabieg pozwala bowiem nie tylko poprawić wygląd skóry, ale również głęboko się odprężyć i zrelaksować. Cieszy się on ogromną popularnością, zwłaszcza wśród miłośników tego słodkiego deseru. Zapach czekolady zawładnie gabinetem, a żeby dopełnić całości, do picia również zaserwujemy gorącą czekoladę. W czas usługi wliczony jest prysznic po wykonaniu masażu.

Przebieg masażu:

Czekoladowy zabieg opiera się na klasycznych technikach masażu i wymaga indywidualnego podejścia. Masażysta nakłada na ciało masę gorącej czekolady, zwykle

z dodatkiem różnego rodzaju olejków aromaterapeutycznych, np. cytrynowego, pomarańczowego, a następnie przeprowadza masaż konkretnych partii ciała. To relaksacyjny masaż, który odpręża mięśnie i odżywia skórę. Niezwykle istotna jest tu także atmosfera, która pozwala oddalić się od trosk codzienności – muzyka relaksacyjna, nastrojowe światło świec oraz harmonijny wystrój. Celem masażu jest usunięcie napięć mięśniowych oraz wyciszenie – to istna uczta zarówno dla ciała, jak i dla ducha.

Jakie są korzyści?

  • Działanie antyoksydacyjne (przeciwstarzeniowe)

  • Nawilżanie

  • Zmniejszanie cellulitu i tkanki tłuszczowej

  • Uspokajanie

  • Relaks i odprężenie

  • Działanie antycellulitowe

 

Jak przygotować się do masażu ciepłą czekoladą dla dwojga?

Przed udaniem się na sesję masażu nie trzeba specjalnych przygotowań. Warto jednak pamiętać o tym, by przynajmniej 1,5 godziny przed nie spożywać dużych oraz ciężkostrawnych posiłków. 

bottom of page